Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Lublina 2010: Wybrali najpiękniejszą (zdjęcia)

Utworzony przez kolega:), 25 kwietnia 2010 r. o 21:13
widze że dopiero od kiedy 'nicole' zamilkała wieje nuda. mam prosbe- przestancie mowic o pannie k.o. bo szkoda słow, a dzika karta to zaden sukces, a raczej szansa i to nie powiedzialbym ze duza. a marika wyglada jakby 10 lat byla starsza od pieknej zwyciezczyni- za duzo solarki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekna zwyciężczyni?????boze....zal i tyle...chyba miala dobre "znajomosci" bo do pieknej jej daleko, i nie zazdroszcze ani nic zeby zaraz nie bylo durnych komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do dziewczyny , która wygrała jest mlodziutka, urocza, pelna wdzieku i zasluzyla sobie na wygrana:) piekno jest roznie postrzegane.. akurat dla grupy ludzi ktora wydala werdykt ona byla wlasnie tym uosobieniem piekna.. gratulacje Agnieszko i powodzenia w dalszych etapach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panna Agnieszka jest ładna to fakt. Ja jednak mam niedosyt jej urody. Brakuje mi jej pełnych ust, górna warga jest bardzo płaska w porównaniu do dolnej. Co o tym myślicie ?Myślę, że to da się zrobić małym zabiegiem u chirurga kosmetycznego.Było by lepiej na zdjęciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widząca napisał:
Panna Agnieszka jest ładna to fakt. Ja jednak mam niedosyt jej urody. Brakuje mi jej pełnych ust, górna warga jest bardzo płaska w porównaniu do dolnej. Co o tym myślicie ?Myślę, że to da się zrobić małym zabiegiem u chirurga kosmetycznego.Było by lepiej na zdjęciach.
Myślę że ktoś tutaj powinien się leczyć. I to nie ja wbrew powszechnym opiniom. Tak ładna dziewczyna ma iść pod nóż? widząca- zrób sobie operacje powiekszenia mózgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nicole ty jedzo hahaha nie lubisz karoliny bo kochalas sie w bartku a on woli ja a na ciebie nawet spojrzec nie chcial hahaha wszem i wobec wam to oglaszam NICOLE MSCI SIE ZA CHLOPAKA BO NIKT JEJ NIE CHCE HAHAHAAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina Lopalo fajna do bzykanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I vice Miss Klarysa Jemioł to moja najlepsza siostraaa <333 chcę,żeby ona wygrała...głosujcie na nią w lipcu ... dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby aga wygrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGNIESZKA STEPIEN NAPRAWDE ZASLUZONA WYGRANA, POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej lolek skoro jestem taki wygadany to moze powiesz mi kim jestes i wtedy sie nad toba zastanowie co ?? fajnie pisac na forum kiedy twojej geby nie widac... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...